Dostawa

GDZIE MOGĘ ODEBRAĆ MOJE ZAMÓWIENIE?

Przesyłkę można otrzymać pod wskazanym przez Państwa adresem (np. adres zamieszkania, adres miejsca pracy) oraz w wybranym przez Państwa paczkomacie lub punkcie odbioru.

 

CZY MOGĘ ŚLEDZIĆ MOJE ZAMÓWIENIE?

W każdej chwili można sprawdzić na jakim etapie znajduje się zamówienie wchodząc w „Twoje konto” następnie w „Zamówienia”. Ponadto, otrzymają Państwo e-mail potwierdzający wysyłkę a następnie e-mail z linkiem do strony śledzenia wysyłki oraz będą Państwo informowani przez firmę kurierską o kolejnych etapach dostawy zamówienia poprzez SMS.

 

W JAKIM CZASIE OTRZYMAM SWOJE ZAMÓWIENIE?

Wysyłka zamówionych produktów realizowana jest w ciągu 72h od momentu zaksięgowania wpłaty Klienta. Czas dostawy wysyłki uzależniony jest od rodzaju wybranej wysyłki. W przypadku gdy wybrali Państwo wysyłkę za pomocą kuriera DPD lub InPost czas dostarczenia wynosi 1-2 dni roboczych. Czas dostawy poza granice Polski różni się w zależności od kraju zamawiającego.

 

JAKI JEST KOSZT WYSYŁKI?

Wysyłka zamówionych produktów w e-sklepie BLU jest darmowa przy zamówieniach powyżej 200 PLN. Przy zamówieniach równych lub poniżej 199 PLN koszty wysyłki pokrywa Klient zgodnie z zestawieniem poniżej:

Kurier DPD – 16,99 PLN
Kurier InPost – 12,99 PLN
Paczkomat – 9,99 PLN